Preloader

Trinkeles

WIENERBERGER klinkerinės grindinio trinkelės – harmoningas techninių ypatybių, klojimo galimybių ir estetikos derinys. Amžinas grožis.

 

Klinkeriniams produktams būdingas nepaprastas patvarumas, atsparumas trinčiai, apkrovoms, cheminiam bei atmosferos poveikiui, neblunkanti, patraukli bei natūrali spalva, nesudėtingas montavimas, įvairios naudojimo galimybės, saugumas (neslidūs), ekologiškumas (gaminant nenaudojami jokie kenksmingi cheminiai priedai). Be to, klinkerinės grindinio trinkelės užtikrina, kad bus sugertas lietaus vanduo. Būtent dėl šių ypatybių klinkerinės trinkelės nusipelnė išskirtinio dėmesio ir mūsų šalyje. 

 

Itin patvari bei atspari medžiaga 
Wienerberger gamyklose klinkerinės grindinio trinkelės gaminamos ir degamos iš vietos žemės. Natūrali medžiaga darniai įsilieja į kiekvieną miesto ar sodo aplinką. Jas naudojant dideli plotai nepalyginti išradingiau suskirstomi, įgauna naujas, patrauklias proporcijas. 

Trinkelių privalumai:
 - paprasta kloti
 - įvairiapusės panaudojimo galimybės
 - patrauklios, natūralios spalvos
 - visiškai atsparios išblukimui ir šalčiui 
 - atsparios trinčiai
 - neslidžios ir saugios 
 - ilgaamžiškumas
 - ypatingas atsparumas apkrovoms
 - ekologiškai tikslinga
 - užtikrina lietaus vandens sugėrimą

Didelė spalvų įvairovė 
Atsižvelgiant į kaitinimo temperatūrą, sumaišyto molio rūšį bei degimo laiką, klinkeris natūraliai įgauna įvairių atspalvių: nuo šviesiai geltono, ryškiai raudono iki juodo.


Universali bei funkcionali medžiaga 
Klinkerinės trinkelės harmoningai dera beveik su visomis kitomis statybinėmis medžiagomis, ypač su medžio ir akmens gaminiais. Klinkerinėmis trinkelėmis klotas grindinys ne tik tvirtas, bet ir estetiškai atrodo. 

Wienerberger grindinio trinkelių pranašumas – itin didelis ne tik atspalvių, bet ir matmenų pasirinkimas. Klojant trinkeles galima pasirinkti daugybę įmanomų raštų. 

  Trinkelių katalogas

Užklausos forma

Jūsų vardas:


El. pašto adresas:


Žinutė:


Įrašykite kodą į žemiau pateiktą formą: